Tipy na sázení 01.07.2016

Čilič – Lacko (16.00 hod), tip: Hosté vyhrají alespoň 1 set, kurz 2.06 (Tipsport)

28-letý slovenský tenista Lacko se do Wimbledonu probojoval z kvalifikace, kde porazil Nedovyesova, Sidorenka a Kamkeho (a v prvním kole zdolal Paola Lorenziho 3:1 na sety). Zatím se mu daří a set by chorvatskému tenistovi sebrat mohl – a třeba ho i více potrápit (kurz na to, že Lacko vyhraje alespoň 2 sety je 4.35 u Tipsportu).

Editováno 13.57 – přidán tip na tenis

Rodina-Strýcová (14.30 hod.), tip: Domácí vyhrají alespoň 1 set, kurz 2.17 (Tipsport)

Ruské tenisce se letos moc nedaří, to ale neplatí „pro trávu“, na které zatím dominuje. V prvním kole porazila ve dvou setech (6:3 a 7:5) Ukrajinku Curenkovou.

Bára má vynikající sezónu, ve včerejším zápase s Kontaveitovou mě ale nepřesvědčila o roli favoritky (byť zápas nakonec otočila a dotáhla do zdárného konce). Báře vítězství přeji, ale jako jasnou favoritku ji v tomto utkání nevidím. Myslím, že Rodina ji potrápí a mohla by urvat i vítězství (pěkný kurz 4.80 na 1).

Editováno 17.03 – přidán tip na fotbal

Wales – Belgie (21.00 hod.), tip: Belgie pg+1.5, kurz 2.13 (Tipsport)

Večer se těším na útočný fotbal a gólové hody. Doufám, že Belgie alespoň dvakrát vsítí branku 🙂

Editováno 17.38 – přidán tip na tenis

Federer – D.Evans (19.30), tip: Hosté vyhrají alespoň 1 set, kurz 3.05 (Tipsport)

Evans si v prvním kole poradil se Struffem, ve druhém s Dolgopolovem, kterého porazil 3:0 na sety. Hraje doma a publikum ho požene vpřed. Navíc mívá super tiebreaky 🙂